Çok pişman oldum ne yapmalıyım?

Gizli Üye

Hayatımda ilk defa pis bir işe bulaştım. Aşırı derecede çok pişmanım. Sigara , alkol zinam yoktur ama bu cumartesi yaptığım son derece yanlış bir haraketti. Biri vardı konuşuyordum kıbrısta yaşıyordu benden büyük , dul ve çocugu var. Birbirimizden hoşlanıyorduk ama bu duygusal anlamda değildi. Hiç görüntülü bile konuşmamıştık. Kadın İzmir'e gelmek istediğini söyledi bende sakın gelme o kadar masrafa girme , ilerimiz yok o kadar masrafa girecegine o parayı evladına harca gibi cümleler kullandım mesajlar bile duruyor hatta. O da geçen cuma pazartesi gelecegim ister gel ister gelme dedi. Bende bekçilik sınavından düşük not alınca moralim bozuldu o an o kafa ile madem pazartesi geleceksin yarın çık gel dedim1 günlügüne geldi. Otel odasında yakınlaştık ben çok pişmanım. Vicdan azabı çekiyorum hayatımda hiç otel odasında biri ile zaman geçirmemiş birinin böyle migde bulandırıcı bir şeyler yapması üzdü beni. Sonra ben öglen eve gittim gece yanına gelmek istemedigimi söyledim vicdan azabı çekiyordum çünkü. Oda sen beni nasıl burada yalnız bırakırsın bilmem ne gibisinden duygusal konuştu bende sabah olana kadar 1 kere bile dokunmadan günü geçirdim. Sonra bindi gitti. Hata bende de var nefsime yenik düştüm ve o an irade mi koruyamadım. Çok pişmanım. Ailem beni böyle yetiştirmedi çünkü ben hatamın farkındayım keşke yapmasaydım. İşin asıl noktası şu bu sırada ben yine biri ile instagram üzerinden konuşuyordum arkadaşça nasılsın iyi misin nerdesin napıyorsun tarzı gibisinden. Bununla da 2 gün önce görüştüm birbirimizden çok etkilendik. Yıllar sonra kalbimin attığını hissetim. Çünkü hayatıma 2 insan almıştım ve hepsi çok uzun ilişkilerdi onları unutmam zaman aldı. Yıllar soınra bu kız benim kalbimin kapılarını açtı diyebilirim. Ama daha ciddi değiliz sadece birbirimizi tanımak istiyoruz. Sizce ne yapmalıyım ben bu durumda çok üzgünüm

Çok pişman oldum ne yapmalıyım?
3
1
Görüşünü yaz