Eski sevgilim barışmak için yalvarıyor fakat kız arkadaşlarıma karışamazsın diyor. Ne yapmalıyım?

Sebahat23seba

Erkek arkadaşımla üç yıla yakın ilişkim var ayrıldık bir aydır konuşmuyoruz o da gitti birine yazdı ben de gittim yazın bayağı bir zıtlaştık birbirimize karşı dedikodular havada uçuştu vs şimdi geri dönmeye çalıştı beni özlediğini arzuladığını falan söylüyor ben de takip ettiğin bütün kızları takipten çıkaracaksın dedim onlar zaten sen hayatıma girmeden önce de vardı falan dedi sen kendin sildin hepsini dedi ben de ben istemiyorum ben rahatsız oluyorum 2.03 tane kız arkadaşın olabilir dost olarak tabii ki ama fazlası rahatsız edici dedim çıkaramam kusura bakma rüyanda görürsün falan dedi bana sen mi karar vereceksin hayatımdaki kişi hayatımda bu kadar geri dönemez her şeyme müdahale edemez falan diyor fakat arkadaş olmayıp takip ettiği kişilerde var bir kaç kişi En son birbirimize küfürler yardırdık ve bana zaten ben yurtdışına gideceğim istesekte birlikte olamayız falan diyip engelledi iki gündür engeli açıp açıp yazıyor amacını anlayamadım sizce ben abartıyor muyum yoksa o mu dengesiz Bilmiyorum Uzun süreli bir ilişkiydi ve gerçekten anlaşıyorduk birimizi seviyorduk tutku arzu her şey vardı bu ilişkide özgürlük alanını kısıtladığını düşünüyor fakat sürekli yeni birilerini yeni bir kızları eklemesi beni rahatsız ediyor

Eski sevgilim barışmak için yalvarıyor fakat kız arkadaşlarıma karışamazsın diyor. Ne yapmalıyım?
11
9
Görüşünü yaz