Evlenmeyin kizlar başınızı yakmayın detaya bakar mısınız:( ?

Gizli Üye
Ben 2 yıllık evli 21 yaşında bi "kadın" oldum istemememe rağmen bi oglum oldu evet Şu an cok seviyorum ama erken oldu:( benim slak kocam yurdisinda bu 2 yil icerisinde bir ay görup 7 ay araliklarla gurbet cekiyorum. Neyse uzatmiyim deger vermiyo bana eskisi gidip bambaska odun robot bi adam geldi cinselik yok bahsetmiyo umursamiyo beni kardes gibi konsuyouz foto atsam sadece kalp atar bisey yazmaz konu acinca sirasi degil deyip kapatir konuyu bi kac sınırımız vardi onlari ihlal ediyo ben cok uzgunum diyecem ama artik hani bi bosluk duygusu olur ya diyosun ki ben artik alistim umit yok duygusuzlasip alisirsin ya ayni oyle oldum canım cok sıkın gencligime yazik kendimi bi altın gibi hisedecegime teneke hisediyorum anesi de orada yasiyo yanimiza geldi cok denksiz biri onu ds slak kocam icin idare etmeye calisiyorum:( ya okadar eve bak cocuga bak isleri kendin halet gzekali kocanin yokluguna sabret gorecegim muamele bu mu olacak karsilik bu mu yani kendimi cok kotu hisediyorum bogazim dugumleniyo yani mutsuzum eski bekar rahat kafami ariyorum cocuk bakmak ev bakmak bi de slak kocan olursa onunla ugrasmak bana agir geliyo bunyem kaldirmiyo artik ne yapiyim nasil davraniyim bosan demeyin aldatiyoda demeyon biseyler yazin iste en azinda robot oldugunu soyleyin:(
Güncellemeler
3 ay
Eger aranizda boyle evli olup karisina ayni muameleyi yapan kisi senden nefret ediyorum sizin gibiler kadinlari haketmiyo bosanin onlari daha fazla uzmeyin srsizler hepiniz pisligin tekisiniz esim basta olmak uzere pirlanta gibi kadinlari haketmiyosunuz insalahh bi yerde geberip kalirsiniz da en azindan esiniz o zaman bi mana cikar da baska bi hayat yasar!!!
Güncellemeler
3 ay
Bosanma karari aldik cocukta bende kalcak arkadaslar kafam karisik simdi adeta bi dugum gibi kendimi degersiz kimsesiz cocugumuda yük görüyorum simdilik Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun bende dahil. severek ayrılıyorum sevmek bi basına yetmiyo onu anladim evlilikte
Evlenmeyin kizlar başınızı yakmayın detaya bakar mısınız:( ?
14 Görüş