Sevgilimden çok rahatsızım, nasıl ayrılabilirim?

Gizli Üye

Merhaba 22 yaşındayım. Bu çocuk beni 13 yaşından beri seviyordu. Bıkmadan usanmadan bekledi. Ben niyeyse hiçbir zaman gitmek istememiştim. 22 yaşına geldik herkesin baskısına dayanamadım tamam konuşalım çıkalım dedim. O beyefendi herkesin hayran kaldığı çocuk resmen içinde bana karşı bir sapık barındırıyormuş. Ne giydiğimden, yaptığım spora, attığım fotoğrafa, saçımı kestirip kestirmeyeceğime, estetik yaptırmama (göğüs küçültme) kadar karışıyor. Benimle evlenirse eğer çocuk hemen olmalıymış. Genç baba olmak istermiş. Çocuk olunca annesinde kalmalıymış. Onların orada çocuğu pirince basarlarmış. Ailesindeki herkes bana hayran kalmış. Evlenince çalışamazmışım. 2. Üniversiteyi okuyamazmışım Neler neler. En çok rahatsız eden de canım saçma konuşuyor. Miğdem arıyo, dağmat, saten, herkes gibi konuşuyor. Ben fazlasıyla bakımlı biriyim, her gören çok beğenir. Fiziğim de yüzüm ve saçım da. O ise Gerçekten dişlerini fırçalamıyor ve gelip benim dişlerime hayranlıkla bakıyor. Tatile gitmeme sinir oluyor, onunla gidip onunla yatmam icin herşeyi yapacağını söylüyor. Sadece uyuyacağız diyor. Tabi yemezler Ne yapmam lazım. Acil lütfen.

Sevgilimden çok rahatsızım, nasıl ayrılabilirim?
44
45
Görüşünü yaz