Ağzını şapırdatan sevgilimi defalarca uyardım, sonra ayrıldım. Abarttım mı?

Gizli Üye

Sevgilim çay bardağını alırken parmağını içine sokarak topluyor, yemek yerken ağzını şapırdatıyor. Defalarca uyardım ama gelişme yok. Bugün en sonunda ayrıldım. Abartılı mı davrandım?

Ağzını şapırdatan sevgilimi defalarca uyardım, sonra ayrıldım. Abarttım mı?