Ahımı alıp sözlenmiş utanmadan? Bana yaşattığını yaşamicak mi?

Gizli Üye

1.5 sene bekledim benu kirdigi halde dönmesini bekledim. Oda ne yazdi ne döndü ama numramida silmedi. Sözlendiginde de silmedi. Sozlendikden 2 hafta sonra falan sildi. Canim acidi madem öyleydi hic donmicektin niye direk silip umudumu bitirmedin? Neyi bekledin? Onu cok sevdim fakat tesettürlü olmadigim icin birakti. Kiz kapali ama gecelik sayfasi takip ediyor anladik gelin oluyosunda ulu orta nedir bu biraz gelin gibi davran. Ben böyle bise yapsam beni linclerdi cocuk ama o kapali diye mukemel. Heryere fotolarini koyup ask sozcukleri. Daha bismillah nisanlandiiniz sadece. Gorucu bi kiz nasil 1ayda bukadar asik olur?

Cocuk fotolarda guluyo mutlu ben anlamiyorum ben bosuna mi agladim 1.5 sene? Hadi agladim Şu an mutlu olmam lazim onun ise uzgun ama yok tam tersi o yuva kuruyo

Güncellemeler
1 yıl
Yardim edermisinz
Güncellemeler
1 yıl
Kiz koca delisi net
Ahımı alıp sözlenmiş utanmadan? Bana yaşattığını yaşamicak mi?