Onunla evlenirsem bu davranışları değişir mi?

Gizli Üye

Sevgilimle çok güzel bir ilişkim var. Hatta o kadar güzelki rüya gibi. Tek düşündüğü kişi benim. Benden başka hiçbir kadına bakmıyor. Bana çok sadık ve bağlı. Bana hiç karışmıyor. 7 aydır birlikteyiz bir kez bile kavga etmedik. Ben genelde çok dik bir insanım. Geçinilmem çok zor. Ama o nasıl ediyorsa bunu başarıyor. Benim daha önce de ilişkilerim olmuştu. En uzunu 3 aylık bir ilişkiydi. Birinde kafam güzelken birlikte olmuştum. Bunu sevgilimle söylediğimde çok anlayışla karşıladı. Gençlikte olur böyle şeyler. Önemli olan ilk olmak değil kalıcı olabilmek dedi. Benim ile ilgili asla cinsel bir düşüncesi olmadı. Gece birlikte uyurken onunla her şeyi yapmaya hazırken bana dokunmadı. Beni kendinden bile sakındı. Onunla birlikte olduğum her sabah benden önce kalkıp bana kahvaltı hazırladı. Kıyafelerimi katlayıp bir kenara koydu. Banyoya girerim diye yatağın yanına havlu ve bornoz koydu. Bazen kendi kendime acaba ben ne sevap işledimde karşıma o çıktı diyorum. Evleneceğim insan o. Ondan başkası olamaz. Ama evlendikten sonra değişmesinden korkuyorum. Bu davranışları değişirmi?

Onunla evlenirsem bu davranışları değişir mi?
5
2
Görüşünü yaz