Yaptığınız en büyük canım neydi?

799987knb
Kimse benim kadar canım olamaz diye düşünüyorum hatta enayi gelin anlatayım

1. Sevgilim için 5 bin kredi çektim ve tek başımw ödemek zorunda kaldım

2. Her ay yaklaşık bin TL veriyordum sırf buluşabilmek için kendisi başka şehirdeydi en az 500 veriyordum

3. Toksik ilişki olduğunu bildiğim halde ailem istemememsine rağmen yine de beraberdim çünkü çok seviyroum

4. Aç mı kaldı bir ihtiyacı mı var param olmasa bile her türlü yardım ettim, yemek yemediği zamn yemek söyledim beğendiği bir şey olsa alıyordum. Sağolsun boğazıma kadar borç ile kaldım

5. İstemediğim halde onun istediği gibi giyinmeye onun seçtiklerini alıyordum.

6. Bnaa karşı saygısı olmasa bile ben saygımı hiç bozmadım üzülür kızar diye hep duygularımı içime gömdüm

7. Evlendikten sonra çoban olmak istediğini dağa yakın bir yerfr kervan geçmez bir yerde kardeşleri ile apartman yapacak onalr ile o apartman da yaşayıp büyükbaş küçükbaş hayvanlara tarım yapacaktım buna rağmen kabul etmiştim

Amaaa o beni sırf ben uykuyu seviyroum diye (ben öyle düşünüyorum) birden ayrılmak istediğini söyleyip engelledi her yerden.

Şimdi söyleyin benim kadar enayi var mı?
Sırf onun için borca batan zor durumda kaldım şimdi neyse siz ne yaptınız
Yaptığınız en büyük canım neydi?