Sevgilimle ayrıldık, bana güvenemiyor?

venustheplanet
Yaklaşık 1 senedir bir erkek arkadaşım var, aramızda 5 yaş fark var ben ondan büyüğüm 26 yaşındayım. O da 21. Bunun problem olabileceğini düşünmemiştim çünkü çokça olgun davranışlar sergiliyordu.

Ancak sanırım ben yanlış değerlendirdim çünkü ilişki içerisinde, ufacık tefecik şeyler için tartışma yaratmaya başladığını fark ettim. Örneğin, markete gittiğini neden haber vermiyorsun diye biz bir gün boyunca kavga ettik. Askere gidecek ve alttan alıyorum uzun zamandır yani yaklaşık Şubat ayından beri bunun gerginliği ile alttan alıyorum fakat yoruldum.

Dün, iş arkadaşım bana napıyosun nasılsın yazınca ipler koptu. Bana hep güvendigini söyleyen insan, sana iş arkadaşın nasıl mesaj atabilir diye güvensiz bakışları ve ağzına geleni saymasıyla kavga çıkarttı, artık biz diye birsey olmadığını, bundan sonra kesinlikle barışmayacağını söyledi. Babası ve ben ona açıklamalar yapıp durduk fakat inanmamak için bahaneler uydurdu. Çıkıp gittikten 45 dk, 1 saat sonra pişman olduğunu hata yaptığını söyledi. Tabi bu süre zarfı içinde annem onu arayıp kızımı üzemezsin diye konuşmuş ve telefonda kavga etmişler

Dünden beri bana yalvarıyor ancak bir yanım hala onu çok seviyor ve kabul etmek istiyorken diğer yanım asla kabul edemiyor ve bu yanım daha baskın geliyor. Ne yapacağımı bilmiyorum çok değişik bir durumdayım fikriniz var mı benim için?
4
1
Görüşünü yaz