Sevgilim benimle fotoğraf çekilmiyor da paylaşmıyor da?

Gizli Üye

yaklaşık 5 aydır sevgiliyiz ve benle fotoğraf çekinmiyo fotoğraf çekinmeyi de sever yani bulunduğumuz yerde sadece kendisini çekiyo ben de isterim beraber fotoğraf çekinelim anı biriktirelim ama o herhalde paylaşıcam diye çekiniyo hayır paylaşılmak da isterim paylaşmak da çok normal bir şey bu istediğim ki benden önce ki ilişkisinde bunları yapıyordu ve sosyal medya hesabının şifresini istememe rağmen vermedi fakat buna rağmen bırakamıyorum onu aynı lisedeydik ve ben 4 sene boyunca platonik kaldım ona şimdi o bana gelmişken kaybetmeye korkuyorum napıcam bilmiyorum dile de getirdim fakat daha önceki ilişkisinin hayatına çok müdahale ettiği için bittiğini söyledi bu yüzden hesabını vermiyormuş paylaş diye de zorlayamam ne de olsa kendi içinden gelerek yapması gerekir öbğr türlü ne anlamı var ki o benden 1 sene önce mezun oldu ve okuldakiler ilişkimiz hakkında yorum yapmasın diye saklıyoruz ilişkimizi fakat benimde okulum bitti artık mezun oldum neyi hala gizliyoruz bilmiyorum bana bildiklerinde ne olucak der demesinden çekiniyorum

Sevgilim benimle fotoğraf çekilmiyor da paylaşmıyor da?
4
3
Görüşünü yaz