Ayrıldıktan sonra ne yapacağını bilmemek çok alışmaktansa o süreci insan nasıl atlatabilir?

Affedilmeyen u
Ayrıldıktan sonra ne yapacağını bilmemek çok alışmaktansa o süreci insan nasıl atlatabilir?

Şimdi sudan çıkmış balık misaliyim anlıyorum bitti artık güzel günlerin sonu geldi her şey buraya kadarmış aşk bitti sevgi bitti saygı kaldı tek onu kaybetmemek için karar verdik ayrıldık. Bunu gerçekten kabul ettim ancak şimdi ne yapacağımı bilmiyorum o kadar çok alışmışım ki sana gecem sen gündüzüm senmişsin gün boyunda sürekli telefona bakıyorum yine mesaj atacak mı diye akşamları ara beni demeni bekliyorum telefonun sesini kapamıyorum ararsan duyamam diye.. öyle bir his ben gerçekten ne yapacağım sensiz bir dünya hayal etmemiştim ki..

İnsanların bir çoğu ayrılığın ilk günlerinde gerçekten ne yapacağını bilemez hele uzun ilişkilerin sonundaki o ilk birkaç ay gerçekten kabus gibi gelir çünkü tek kişi değil de iki kişi yaşamayı öğrenmiştir tek başına plan yapmamıştır her boşluğu onunla değerlendirmiştir.

Ancak bir sebeple biten her ilişkinin ardındaki o şaşkınlık sevmekten ziyade o kişiye alışmaktan ileri geliyorsa o süreç nasıl atlatılır?

#DengesizBirAdam

36
12
Görüşünü yaz