Sosyal medya paylaşımların eşlerini nasıl bu kadar rahat koyabiliyorlar?

Gizli Üye

Eskiden instagrama girdiğim de daha kaliteli şeyler görürdüm şimdi sürekli eşini ev haliyle sergileyenler dolu valla bu pis zihniyetli devirde nasıl bu kadar genişler anlamıyorum ben ilerde ki eşimi tanımadan kıskanıyorum

Güncellemeler
1 yıl
KS gibi yerrr dolu mideleri geniş olan insanlara bu soruyor sormak tabii yanlış olmalı
Güncellemeler
1 yıl
İnsanlar kadar yorucu az şey gördüm şu dünyada
Sosyal medya paylaşımların eşlerini nasıl bu kadar rahat koyabiliyorlar?