Yeni tanıştığım erkek kıskanç mıdır? Neyi kıskanmış olabilir? Sizce kıskanmış mıdır?

Issikk

Çok güzelsin diyen bir erkek sürekli fotoğraflarını inceliyorsa. Takipçi sayını, takip ettiğin ve takip eden erkekleri ikide bir söylüyorsa, soruyorsa? Sürekli hesabı inceliyorsa böyle bunları takıyorsa. Kıskanmış olabilir mi? Neyi kıskanmıştır?

Yeni tanıştığım erkek kıskanç mıdır? Neyi kıskanmış olabilir? Sizce kıskanmış mıdır?