Sevgilinizin kız arkadaşları olmasına izin verir misiniz? Instagram şifresini size vermezse yaparsınz?

Senavasakal1

Erkek arkadaşımla iki yıla yakın ilişkimiz var. Ve liseden hiç arkadaşı yok hepsini sildiremiştim fakat şimdi üniversiteye gidiyor ve ikinci sınıf ikimizde antrenörlük yapıyoruz ve erkek arkadaşım sosyal çevresinin olması gerektiğini düşünüyor ben de kız arkadaşları olmasını istemiyordum fakat ayrıldık sınıftan kız arkadaşı erkek arkadaşlarla kahve içmeye gitmiş şimdi bugün barıştık ve konuştuğumuzda bana sosyal çevresinin olması gerektiğini bunun bir teşkil etmediğini ve bana özgüvensiz misin dedi sadece arkadaşım diyorum yani farklı bir durum değil bu dedi ben de okay dedim Instagram‘dan takip etme mesajı sorun olmamalı dedi İzin verdim ama içim içimi yedi Ne yapmalıyım bilmiyorum önceden Instagram şifresi de ben de zorlanmıştım şimdi hiçbir şekilde vermez daha yeni barıştık çünkü kişisel bir şey ben seni aldatsam zaten her türlü ortaya çıkar güvenmiyorsan da birlikte olma dedi bana Instagram şifresini vermen erkek sıkıntı yapar mı

Sevgilinizin kız arkadaşları olmasına izin verir misiniz? Instagram şifresini size vermezse yaparsınz?
2
2
Görüşünü yaz