Sevgili yapsam ne olur sizce?

Gizli Üye
Hiç sevgilim olmadı yaşım 24. Okulda hiç yapmazdım zaten derslerim önemliydi işte okulda duyulmasın vs derken. Okul bitti üniversiteye yerleşemedim bir türlü çok bunaldım hayatım beni kötü etkiledi konuşuyorum kafama uyan kız erkek hani kapalı biri değilim. Ama Erkeklerle konuşurken konuyu cinselliğe getirmeleri beni daha da bunaltıyor çıkmadığımız halde bunu konuşmaları. Diyorum bu ne gevşeklik rahatlık. Anne babaları duysa eve almazlar. Ailem zaten sevgiliye çok tepkili, zaten olsa kesin gizlerdim. Ama hiç sevgilim olmadığı halde görücüye hayır demiyorlar nefret etmeye başladım iyice onlardan. Sevgilimin olmadığını biliyorlar. İnsan bir hevesini alır bir öğrenir erkeklerle ilişkileri değil mi? Anlamıyorlar beni tecrübesizce verecekler birine sonra çek babam çek hayatım kararacak. Ben ipleri başka birinin eline vermek istemiyorum çalışıp başaracağım ve hayatımı tırnaklarımla kazanacağım. Sevgilim de olsun istiyorum. Ama olmuyor. Ne yapacağım ben önerisi olan?
Güncellemeler:
1 ay
sevgili yapsam ne olur derken, açıklamayı okuyun bir zahmet o zaman beni anlarsınız derdim iki kelimelik değil çünkü
1 ay
ayrıca ailemin tepkisi vs ne olur acaba en kötü, benzer durumu yaşayan varsa akıl verebilir mi
Sevgili yapsam ne olur sizce?
11
0
Görüşünü yaz