Mudürum ona karsi ilgimi biliyor aramızda şöyle konuşma geçti sizce anlamış mıdır?

Gizli Üye
1 buçuk yıl ayni yerde calisiyoruz. İlk işe başladıgimda dikkatibi cwkmistim hep bana yardimci oluyordu hem begendigi icin hemde saf buldugu icin yardimci olmaya calisiyordu benim ona karai duygum yoktu benimle sureklu konusmaya calisiyordu yanindan gectigimde saclarini duzeltiyordu espiri yapiyordu kiskaniyordu bana ozel bir swyler yapiyordu vs sonra benim ona karsi hislerim olustu 1 yil sonra acildim karsilik veremedi ama bana karşi mesafede koymadı ben mesafe koydugumda tavir aldi sonra bende artik mesafe koymadi eskisi gibide olmadim ama yine iyi gittim. Oda bana karsi ekstra iyi oldu dün bir sey sorucaktim soramadim konuyu degistirdim anlamismidir.
.: Bir sey sorabilir miyim dedim
[23/6 23:26] .: Tabiki buyur
[23/6 23:26] .: Pek sorma lüksüm yok ama rahatsız olabilirsiniz belki
[23/6 23:26] .: Buyur sorabilirsin
[23/6 23:26] .: Yarin gelicekmisiniz kahvaltinizi ona gore hazirliyim diyicektim saatte gec olmus yarinda sorabilirdim neyse siz soylersiniz iyi akşamlar
[23/6 23:26] .: Yarın gelmem büyük ihtimalle
[23/6 23:26] .: Tamam tekrardan teşekkür ederim
[23/6 23:26] .: Peki iyi aksamlar
Iyi aksamlar dedi bitti. Ona karsi hala ilgimin farkinda onu dusundugumun farkinda oda bana karsi boş degil ama bazi hareketleri cok anlamsiz anlam veremiyorum
Mudürum ona karsi ilgimi biliyor aramızda şöyle konuşma geçti sizce anlamış mıdır?
4
1
Görüşünü yaz