KIZ TARAFI MI YOKSA ERKEK TARAFIMI ALIR?

Gizli Üye

Merhaba

Benim bi sorum olcakti, ben Şu an nisanliyim. Bizim soz ve Nisan birlikte oldu yani kucuk bisey yaptik erkek tarafinin giyecegini biz aldik onlarda benimkini aldi.

Simdi sirada nikah var ama bizim nikah ve dugun ayni gun olmicak. Oyuzden nikah icin ben elbise aldim, erkek tarafi aldi bunu bana. Yani ayni gun olmadigi icin gelinlik giymedim sonucta ama beyaz bi kiyafet olmasini istedim. Bu nikah icin simdi bende damada takim elbise almam gerekiyo mu? Cunku bi saatlik icin yeni bir takim elbiseye gerek var mi diyorum? Dugun ve kina icin zaten alcaz iki tane takim elbise daha.

Tek sorum Şu an nikah gunu icinde mi yeni takim gerekiyo kiz tarafnin almasi gereken?

Diyorum sozde giydigini giy zaten bi saatlik bisey, damat icin onemli olmaz kiz icin ayni elbise olmaz yani surekli kiyas yapiyo sen niye mesela kinada iki tane giycende (kinalik ve bindalliyi kastediyo) bana tek dugun ve kinada aliniyo diye.

Dedim hani gelin benim ya yani, zaten her konuda en yonlu olan seyi aliyorum ustume cok buyuk baski uyguluyo nisanlim gercekten sinir olmaya basliyorum. Kendini gelinle kiyaslamazsin be asiri sinir oldum bugun. Beni asiri kotu hissettirdi, herseye tamam diyip bi takia dedim ne gerek var diye bana demedigini birakmadi bense onlarin herseyini dusundum gelinligin en ucuzunu aldim icim sinmedi bile ama ekonomi zaten biliyosunuz zor duruma sokmak istemedim, taki seti ayni sekil. Ben herseyde en uygununa giderken bana HUGO BOSS takim elbise istiyom diyo Kriz geciriyorum sanki inadina yapar gibi

Ne yapabilirim, mneler diyebilirim sizce nasil olmali bana yardimci olun lutfen

KIZ TARAFI MI YOKSA ERKEK TARAFIMI ALIR?
1
2
Görüşünü yaz