Bana yardim eden ne yapa bilirim? zor bi durum benim icin?

Gizli Üye
Merhaba arkadaslar. Benim annemle babam 12 yil once ayrildilar. Annemin konustugu gorustugu biri var. kac sene konusmuslar. Ben bunu ogrendigimde pekde kotu karsilamadim. Tamam iste kadin sevgiye muhtac belki evlenir mutlu olur onun da hakkidir dedim. Ve sonra konustugu adamin evli oldugunu ogrendim. Cok uzuldum cok kizdim. Anne sen ne yapiyorsun dedim. Oda bana ben ne yapiyorum ki biz konustugumuzda evli degildi bana gel evlenelim dedi ama ben kabul etmedim dedi sizin icin iste bir sure annemle konusmadim. Biraz sonra konustugu adamin ailemizin de tanidigi biri oldugunu ogrendim. Ve teyzeme soyledim. Teyzemde eger sen bir yalnis yaparsan hepimiz seni sileriz dedi. Ama yine konusuyor gizli gizli gorusuuyor. Yatiyolarmi diye kendi kendime soruyorum. Her seyden tiksinir oldum. 25 yasinda bekar bir kizim bir duyan olursa hayatim karalir. Adamin numarasini alip annemle konusmayi kes yoksa karina her seyi anlatirim demek bile istedim. Sonra ya bisey yaparsa diye korkuyorum. Ne olur bana bir yoo gosterin ben annemi nasil bu yoldan dondure bilirim? Ya bana terbiye veren bir anne bana yalnisi dogruyu ogreten bir anne ucurumda haberi yok😢
Bana yardim eden ne yapa bilirim? zor bi durum benim icin?
8
2
Görüşünü yaz