Size bir şey danışmak istiyorum bu kız cidden beni seviyor mu?

Gizli Üye
Annesi ilişkimizi istemiyordu bazı sebeplerden dolayı o sevgili yaptı ben onla sevgiliyken aranızda bir şey mi var diye sorduğumda öyle bir şey yok saçmalama diyordu şu an onunla sevgili bende başka birisiyle sevgili oldum geçen o kadar yalvardım sevgilim olmadığı zaman ama
Seni sevmiyorum dedi sevgili yaptım hayırlı olsun yazdı mesajlardan bende sağol size de mutluluklar dilerim dedim gülücük attı sonra böyle bir şeyi normal bir insan yapmaz dedi bana normal değilim farkındayım ne yaptığımı bilmiyorum neden o çocukla sevgili oldum onu bile bilmiyorum dedi sonra da ben yanına geleceğim buluşalım dedim tamam ayarlayacağım dedi ama önceden gelme yanıma demişti o çocukla çokmu mutlusun diye sorduğumda bilmiyorum sevmeye çalışıyorum dedi bana beni seviyormusun diye sorduğumda ne hayır ne de evet dedi ama seni unutamadım dedi geçen instagramda bi animeli kesit attım 1 tane storyde sadece seni seviyorum diyordu ona kalp atmış mesela dünde 45 dk konuştuk amacı ne bilmiyorum pişmanmı oldu yoksa benimle dalgamı geçiyor kestiremiyorum eskilerden fotoğraf attığımda gülücük atıp duygulanıyor bilmiyorum yorumlarınız nedir
Güncellemeler:
3 gü
Sevgili olduğu kişi eski arkadaşım
Size bir şey danışmak istiyorum bu kız cidden beni seviyor mu?
4
3
Görüşünü yaz