İnternetten sadece görüntülü konuştuğum flörtüm evlenelim bana kaç gel diyor. Gidersem pişman olur muyum?

Gizli Üye
Ben 21 o 30 yaşında ve iyi birine benziyor. Beni motive ediyor her konuda.
Uzun bir zamandir konusuyoruz bende ondan hoslaniyorum. Hic yuzyuze gelmedim sadece goruntulu en fazla. 3 gun oncesinden bana evlilik hakkinda konustu gelip beni iste kacamam dedim. O da dedi ki gelip istersem ailen yasimi sorun eder vermezler dedi ki aynen oyle annem sorun eder yuz tipi de buyuk gorunuyor yalan da soylesem inanmaz. Kacarsam pisman olur muyum?
Güncellemeler
1 yıl
Ona ben kaçamam gel buraya şansını dene vermezlerse o zmn kaçarım dedim. Sen bana güvenmiyorsun ya seninle mi uğraşıcam ya öf dedi engelledi heryerden kafamdan aşagıya kaynar sular döküldü sanki
Güncellemeler
1 yıl
Yeminle bende beyin yok ya bu da bana ders olsun.
İnternetten sadece görüntülü konuştuğum flörtüm evlenelim bana kaç gel diyor. Gidersem pişman olur muyum?