İkinci kadın mı olmalıyım?

Gizli Üye
Beraber çalıştığımız bi adam var. İlk zamanlar asker arkadaşı gibiydik yani çok iyi ve yakın arkadaştık birbirinize hiç duygumuz yoktu hatta bana birilerini ayarlamaya çalıştı, dertleşirdik ve evliliğini yürütemediğinden ayrılacağından sürekli bahsederdi, her gün telefonda karısıyla kavgalar ediyordu, zaman ilerledikçe birbirimizi diğer çalışanlardan kıskanmaya başladık dile getirdikçe birbirimize karşı bir şeyler hissetmeye başladık. 2 aydır birlikteyiz ve o hala evli 3 yaşında çocuğu var, karısı sürekli annesinin evine gidiyor hala mutlu değiller hatta aldatıldığının farkında ama evliliğini düzeltmek için çabalamıyor bile. Boşanmaya da yanaşmıyor evliliği yürütmeye de. Ben hiç evlenmedim 22 yaşındayım adam 28 ve 4 yıldır evli.. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum deli oluyoruz birbirimizi çok seviyoruz çok kez ben bitirdim ama sevdiğimiz için ayrı kalamadık. Karısına benimle ilişkisi olduğunu ve boşamak istediğini söyleyecek ama ben durduruyorum bazı şeylere cesaretim henüz yok. Boşansa bile ailem onu kabul etmeyecek çocuğu var vs diye ne yapacağım? Kalbime taş basıp mantığınla mı hareket etmeliyim yoksa sevgimin peşinden mi gitmeliyim. Bizim ilişkimiz olduğunu bilenler kaçmamızı önerdi çünkü aramızdaki bağı biliyorlar, birbirimizden hiç bir çıkarımız yok?
İkinci kadın mı olmalıyım?
8
1
Görüşünü yaz