Lütfen yardımcı olun yaa?

Gizli Üye
Lütfen okuyun.
Bugün yeni sinavdan çıktım zaten normal düşük iyi de geçmedi.. neyse konuya giricem. Annem genellikle ablamın arkasından konuşuyor iste bu kız evde hiç durmuyo hiç beni önemsediği yok tarzı şeyler ama öyle hiç evde durmaz çalışması da bahanesi eve sadece yatmaya geliyo gibi ama sonuç çalışıyo. Neyse annem derken bile toz konuduramaz ablama çoğunlukla hani bir kulp takar ama napsin calışıyo diye. bugün ablamla Tartıştım ve annemden sadece gerçekleri demesini bekledim. sustu hiç bir şey demedi sadece kardeşin haklı bunu dese de mutlu olurdum. Annem korkuyo mu bilmiyorum. Hadi korkuyo diyelim ama bari nötr olsa onu destekliyo. Tartışırken o an annemi bozmakta istemedim ama o yokken böyle böyle diyodun ama diye konuştun falan diye ama karakterim böyle değil. Hepte ablamla övünür o bunu kazandı burada calsiyo diye ama ben yokum bile. Ya size soruyorum 19 yaşına kadar hep yanında olan onunla kanka gibi takılan dertleşen bir kız çocuğunuz mu olsun isterseniz ya da hep gezen sana vakit ayırmayan evi otel gibi kullanan bir kız tamam çocuklar ayrım yapılmaz da bazı yerlerde taraf tutmeyip sadece ama sadece doğruları söylesin istiyorum çok moralim bozuk napmam gerek
Lütfen yardımcı olun yaa?
1
2
Görüşünü yaz