Eşim artık eski eşim mi olmalı?

Gizli Üye
öncesinde 8 9 senelik ayrıl barış evresinden sonra şu an henüz bir aylık evliyiz. evlendiğimiz ilk hafta (çalışıyorum) annesi arayıp kahve içmeye gelemiyorum diye kavga çıkardı bunun huzursuzluğunu eşim telefonu kapatmak yerine bana yansıttı. bu olaydan sonra işten izin alıp annesini eve çağırdım yemekli. büyük bi kavga çıktı herkes ağladı annesi güldü falan neyse evlere dağılınca benim bu olaylara çok canım sıkıldı annesine yazdım üst üste namusuma laf etti durduk yere (önceki senelerde de yaşanmıştı alttan almıştım) ve bu sefer bende dayanamadım sensin or**** dedim. o günden beri evde huzursuzuz. bana dediğinde kimse ayaklanmamıştı ama ben deyince herkes düşman kesildi. eşim sürekli fırsat veriyo herkese. örneğin eşine bişey söyleme dediklerinde tamam söylemem diyo ben eşimden bişey saklamam demek yerine. bugün yine kavga ettik iştahla onun için bişeyler hazırlamıştım hepsini çöpe döktüm ağladım ağlamama rağmen hiçbir zaman gelip teselli etmiyo.. ne yapacagımı şaşırmış durumdayım sırf onun için bana or***** diyen kadından özür diledim ama benden dilenmedi. ya annesi sorun oluyo ya da kendi duyarsızlığı. açıklama da yapıyorum biri sana laf etse bu annem olsa taviz vermem, sen ağlasan sorun ne olursa olsun üzülmene dayanamam diye ama görmüyor.
Eşim artık eski eşim mi olmalı?
9
2
Görüşünü yaz