ÇOK ÇARESİZİM ARKADAŞLAR?

Gizli Üye
4 senelik sevgilim var hayatımın merkezi olmuş durumda şu an işyerimiz aynı evlerimiz aynı mahallede arkadaşlarımız bile ortak annemle babamla baya hergün beraber 1 sene önce bana evlilik teklif etti bende kabul ettim ama sorun şu ki babası örtü takmadığım için istemiyor beni cocukta pısırık gidip babasıyla konuşamıyor dün bAna dedi ki bende açık istemiyorum seni ama biz o kadar anı biriktirdik o kadar şey yaşadık ki defalarca birlikte olduk neden o zaman oyaladın bu kadar dediğimde kapanırsın sandım dedi💔 herneyse kapalı da çok fazla denedim ama olmuyor bir başkası için kendinizi değiştirmeyin sakın… benim annem babamda ayrı babama yaşamaya giderim diye düşündüm uzaklaşmak istedim babam beni istemedi yanına almak💔 bu evde de hergün onu görüyorum napcam bilmiyorum çok çaresizim kendimi öldürmeyi bile düşünüyorum ama ahiretimi yakmak istemiyorum nasıl onu unutabilirim napmam lazım çalıştığım yerde de patron annem dükkanının yarısını ona verdi devretti üstüne o yüzden elim kolum bağlı babama giderim dedim oda istemedi zaten ne zaman sahip çıktılar ki şimdi yapsın 💔
ÇOK ÇARESİZİM ARKADAŞLAR?
1
1
Görüşünü yaz