Olgun erkek ve çocuksu bir kızın ilişkisi yürür mü?

Mevade
Sevgilimle aramızda 3 yaş var. Ben çocuksuyum ve ilgi manyağı bir kızım. Tanışalı 2ay çıkalı 1.5 ay oldu. Gün içerisinde sevgilimle sürekli konuşmak istiyorum. Başlarda çok romantikti 1.5 ayımızı doldurunca bana artık köprüyü geçtik ben olgun biriyim sürekli mesaj yazmaktan hoşlanmıyorum gün içersinde özleyince arayalım konuşalım yeter dedi. ve şimdi günde maksimum 2 defa arıyo. Ayrıca akşam 5 te işten çıkıyo ben de okulum olduğu için 5 ten sonra eve gidiyorum hafta sonları da benm ailem şüphelenir diye çıkmak istemiyorum bu yüzden görüşemiyoruz. Dün gece bana yemin ederim seni çok seviyorum eksilen hiçbişeey yok ama ben böyleyim kabul et hep böyle olcam dedi.. Peşimde bana uyum sağlıycak bir sürü erkek var ama ben onu seviyorum. Böyle de yürür mü bir fikrim yok. Çünkü çok üzülüyorum ilgisinin azalmasına uyku düzenim bile bozuldu. bir erkeğin böyle davranmasını farklı şeylere yoruyorum ama ilk defa kendimden büyük biri hayatımda olduğu için belki de dediği gibidir diyorum. Bazen istemiyosan bitirelim diyorum bana kızıyo saçmalama diyo. bir de köprüyü geçmek de ne? Başta öyle romantik davrandı ki yarım elmamı buldum dedim kendme. Şimdi çoook fark var. Sevmese ayrılmak isterdi diye düşünüyorum. Ama seven erkek bu kadar ilgisiz olur mu yoksa karakteri gereği mi böyle davranıyo merak ediyorum. Üstelik bana aldığını söylediği hediyler vardı ellinde fotosunu çekip yollamıştı ilk günlerimizde, onları bile getirmedi. Hediye umrumda değil ama kendisi fotolarını bile yolladığı hediyleri niye getirmedi hala anlamış değilm sormak da istemedim. Yani ne yapmaya çalışıyo bilmiyorum. Ne ayrılmak istiyo ne de ilgi gösteriyo :(
Olgun erkek ve çocuksu bir kızın ilişkisi yürür mü?
4 Cevap