Boşanmış ama Çocuklarını görmeye gitdiğinde karısı olan evinde kalıyor. Bu durumla karşılaşan oldu mu?

Gizli Üye
1 Aydır sevgiliyiz ben hiç evlenmedim, o evlenip-boşanmış, 3 çocuğu var, birde en küçüğü kız çocuğu 6 yaşında. Eğlenceli bir baba, haftada en az bir kere sabah yemeğine götürür. Eşyaları evinde, benimle kirada kalıyoruz. Haftada 2-3 gece gidib o evde kaldığnı söyledi. Belki yeniyizdir diye beni koyub gitmedi en fazla 2 gün 1 gece gitdi, zor mu bana? Çok zor. Ben zaten kendinede söyledim ki ben bilmiyordum sen boşandığın halde gidip olarla kalacaksın. Açıklaması şu oldu bizim kızımız çok küçük olduğu için karar verdik o boşanmamızı anlamayacak. Tabii bana anlamsız geldi, eninde sonunda bu çocuk anlayacaklar mı? Demek ki karısıyla münasibetleri güçlü , iyi yani. Yatağl yok karısıyla ayrı yatıyorlarmış zaten dediği kadar. Çok çaresiz durumdayım. Dahada çok konuşacağım şey varda, siz hele bunlardan bir şey çıkarın ne anladığınızı söyleyin 😬
Boşanmış ama Çocuklarını görmeye gitdiğinde karısı olan evinde kalıyor. Bu durumla karşılaşan oldu mu?
10
7
Görüşünü yaz