Sevgilim beni seviyor ama çok cahil. Ondan ayrılmalı mıyım?

Gizli Üye
Beni çok seviyor ama pek yakışıklı değil, bana göre fiziği kötü, boyu neredeyse benimkiyle aynı, eğlenceli biri değil, hiç espri yapmaz, sürekli benim ona yaklaşmamı bekliyor, bir konuda hatasını düzeltmeye çalıştığımda ise hep haklısın, özür dilerim vs. Diyor. Bir keresinde biraz olsun güzel bir söz söylemesini umarak kendimi çirkin bulduğumu söylemiştim kafaya takınca değişiyor mu dedi. Bunun dışında ideal bir yüzü var ama saçları da biraz seyrek felsefe okuyor, benden önce sevgilisi olmamış ve romantizmden pek anlamıyor bunlara rağmen beni kısıtlamıyor, güveniyor ve gerçekten seviyor, iyi biri. Yıllar önce sevdiği bir kızı kaybetmiş ve hâlâ onun hatırasını saklıyor ayriyeten psikolojik olarak da iyi durumda değil. Başlarda tek amacım ona destek olmak, kendini daha iyi hissetmesini sağlamaktı fakat benim de sevgiye ihtiyaç duyduğum, yalnız hissettiğim bir süreç olduğu için teklifini kabul ettim ona aşık değilim, hiç yüz yüze görüşmedik sizce onu tanımak için zaman vermeli miyim?
Güncellemeler:
1 ay
Çok süper soru
1 ay
Arkadaşlar evet, dış görünüşü de bir miktar önemsiyorum, herkesin kriterleri farklıdır, uzun boyluyum, beyaz tenliyim, kişisel olarak kendimi daha çok geliştirmeye çalışıyorum ve yanımda bana yakışabilecek birini istiyorum. Buna hakkım yok mu? Kimse kusura bakmasın sevgi daha değerli olsa bile dış görünüş de biraz önemli aksini iddia edenleri de hiç samimi bulmuyorum. Yargılamaya gelince üstünüze yok! Hayatınızda kaç kere kendi standartlarınızın çok daha altında birini sevdiniz ki sanki.
Sevgilim beni seviyor ama çok cahil. Ondan ayrılmalı mıyım?
15
11
Görüşünü yaz