Afganistanlilar nasıl biri evlilikleri felan bilgisi olan var mı?

Gizli Üye
Afganistanlilar nasıl biri evlilikleri felan bilgisi olan var mı? Eslerine kotumu davraniyolar
Güncellemeler
1 yıl
Evlenecegimden değil yani evet aşık olmuştum ayni yerde calisiyoruz mudurumdü basta kendisine ilgim yoktu bir sekilde dikkatimi cekti bana cok deger verdi benden hoslaniyor gibiydi oyleydi asla kuruntu degil 1 yil sonra kendisine duygularimi soylemeye karar verdim evli oldugunu öğrendim
Güncellemeler
1 yıl
Cevremdeki cogu kisi afgansa uzak dur diyiyordu sebebini merak edip sormak istedim bana dediki yarı evliyim o başka sehirde bu baska sehirdeymis sevmiyormus gibi konustu herneyse bende istifami verdim kabul etmedi brnim yuzumden cikmani istemiyorum dedi patronumun gelmesini bekliyorum cikmak icin evli oldugunuda kimse bilmiyormus 7 yildan fazladir belki kagitustu bisey yokmus
Afganistanlilar nasıl biri evlilikleri felan bilgisi olan var mı?