Sene olmuş 22 yılı hala bir falcının lafıyla geleceğine yön veren var mı?

Gizli Üye
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi bayramlar, 31 Mart tarihinde sevgilim aradı , akşam görüşebilir miyiz dedi? Sesi kötü geliyordu ne oldu dedim yüzyüze görüşelim dedi o günde tatsız bir haber aldım tadım yoktu bende bugün olmaz diyerek konuyu kapattım akabinde mesaj attı sen beni aldatıyor musun dedi, mal gibi kaldım ne alaka ne oluyor demeye kalmadan eski sevgilinle beni aldatıyorsun öğrendim dedi, yanımda 1-2 arkadaşım vardı bu nasıl bahane bok atarak ayrılmak istiyor gibi şeyler söyledi , bende evet aldatıyorum dedim sevmiyorum seni filan dedim ama gerçekten o gün çok kötü haber aldım ve kız arkadaşım sinirlendiğimde neler söyleyebileceğimi biliyor eski sevgilime mesaj atmış sonrasında o da hakaret filan etmiş neyse 1 ay konuşmadık yazmadım o da yazmadı, kafama takıldı neden böyle bir şey uydurdu diye dayanamadım 3-4 gün önce yazdım nereden bu kanıya vardın dedim, falcının ona bu şekilde anlattığını gördüm Whatsapp görüntüsünü attı, ben böyle bir şey yapmadım günahımı alıyorum dedikçe niye inkar etmedin kabul ettin dedi, kendince haklıydı ama sinirle söylediğim şeylerdi yine saçma sapan tavırlara büründüğünü ve çevremdekilerin gazıyla öyle söyledim. Sonuç olarak ben kızı çok seviyorum lakin benle ayrıyken instagramdan biriyle konuşmuş kendi aksetti bana da sen beni aldattın evde oturup yas edecek halim yoktu filan dedi , ne oldu 1 ay sonra mı aklın başına geldi dedi ben o sürede bir fiil evde kpss çalışıyorum dedim biliyordun dedim, bana sikdiri çekti hayatına bak dedi. İnsan unutmak için sevmiyor şu an onunla ne ilişki ne de gelecek istiyorum o kişiye beni tercih ettiği için fakat ben onun gözünde ona ihanet etmiş biri olarak kalmak istemiyorum, istesem o falcıyı bulma şansım var Ankara 'yı bilen bilir tunalıda genellikle fazlalar, avukat hocalarımla görüştüğüm de çok güldüler gerek var mı sence diye boş ver kapat konuyu dediler çok sevdiğim ışıl hocam çok güzel bir şey söyledi evli olsan belki boşanacaktınız vekalet ver dava açayım dedi, falcılık durumdan duruma değişiyormuş kıza benim 3 harflilerim filan var demiş, dini inancı istismar edilmesinden veya dolandırıcılık şüpheli sıfatıyla dava açalım dedi farkındayım çok uzadı ben bu kızı ÇOK SEVİYORUM fakat sonumuz yok, soğudum ve gelecek kurmam imkansız. SİZCE DAVA AÇIP HADDİNİ BİLDİRMELİMİYİM? kız arkadaşımın da ifadesi alınabilirmiş onu bunlarla yormak istemem lakin iftira atarak insanların kişiliğini ve haysiyetini düşürmeleri saçmalık. Teşekkür ederim her cevabınız için
Sene olmuş 22 yılı hala bir falcının lafıyla geleceğine yön veren var mı?
2
5
Görüşünü yaz