Arkadaşlar bana akıl verin lütfen?

Kkkkgggkh
Merhaba ben 2 yıllık evliyim ve 8 aylık oğlum var. Bir oturuyorum kayınvalidemlerle ve çok mutsuzum. Başta ben kabul ettim fakat ozaman çok iyiydiler ve şu an çok değişti kayinvalidem herşeye karışıyor yatak odama kadar herseyime. Ve ben eşime bir şey söyleyince kötü oluyorum fesat nankör neler diyor bana. Ayrılmaya karar veriyorum bu sefer vicdanim el vermiyor çünkü oğlumuza çok düşkün eşim ve bende seviyorum ama hala evliligimden brisey anlamadım çok cahildim evlendim böyle olacağını bilmiyordum. Şimdi eltimle kaynanam benim hakkımda atıp tutmuşlar neler demişler telefonda yakaladım karıştırdım kaynanamin telinini çünkü içime doğdu neyse benim hakkımda onun derdi şey yapmak demişler ondan karı olmaz benim için falan. Ben de bunu ortaya döktüm eşim hala arkamda değil. Tabi annesine hak veriyor melek çünkü. Sonra ben eltimle kavga ettim bana büyüklerin yanında bacım dedi ve saldırdı. Eşim yok tabi o sıra. Sonra eşime söyledim ortalığı ayağa kaldırdı. Ama kaynanam benim oglullarimin arasını bozamazsiniz falan derdine düştü. Neyse şimdide bilerek nispet yapiyorlar bana çok zoruma gidiyor ve eşimle aram kötü çünkü ektim benim hakkımda iftirada bulunuyor ve beni direk eşim suçladı ben annesinin güya hakkında öyle demisim çok zoruma gitti. Bana sormadı bile bende konuşmuyorum annesiyle konusmicaksan bende senin ailenle konuşmam dedi öyle yani. Kaynanam çok şeytan ve bende daha gelisiyorum ve hep o haklı çıkıyor eşime anlatamıyorum evlilikten soğudum ayrı eve ikna edemiyorum kiraya çıkmazmis evi olacakmış millet evine ekmek alamiyor bu devirde ev almak neidr. Lütfen biraz uzun oldu ama bana akıl verin haklı olduğum halde adım atan ben olmak istemiyorum taviz vermek yardım edin nasıl baş edicem hep kendini acindiriyor
Arkadaşlar bana akıl verin lütfen?
13 Görüş