Görüşlerinize çok ihtiyacım var?

Gizli Üye
Ben devlette çalışan bir mühendistim iyi bir mesleğim ve kariyerim vardı çok detay vermek istemiyorum aile baskısıyla mesleğimi bırakmak zorunda kaldım ailemin maddi gücü oldukça fazla fakat her şeyi para zannediyorlar bu olanlarda yetmedi onlara ve beni kuzenimle evlendirdiler bildiğin zorla ikimizde istemeyerek evlendik abi dediğim amcamın oğlu ile evlendim (14 aydır evliyiz) bana ne olduysa evliliğin ortalarına doğru oldu eşime aşık oldum evet onu deli gibi sevmeye başladım fakat o hiçbir zaman böyle düşünmedi ve aramızda hiçbir şekilde birliktelik olmadı zaten ben ona aşık olduğumu söylemedim ama hareket ve konuşmalarımla belli etmeye çalıştım ama bir yere kadar sabredebildim ve yaklaşık 1 ay önce tüm duygularımı ve hislerimi ona anlattım o ise ağlamaya başladı niye böyle oldu bana niye aşık oldun ve ailelerimize söylenerek bu hayatı bize zehir ettiler dedi ben ise tepkisiz kaldım ve duygusal olarak artık çok yıprandım sanki hayatım dizi film hayatına dönmüştü ama bu akşam çok farklı bir şey oldu akşam iftarı yaptıktan sonra işi gereği il dışına gidecekti ve İLK defa beni yanağımdan öperek kendine iyi bak görüşürüz dedi yüzünde böyle çok garip bir tebessüm vardı şu anda o kadar garip duygular içerisindeyim ki yani ne demek istedi yoksa artık o da mı aşık oldu benim şimdi ne yapmam lazım yoksa saçmalıyor muyum?
Görüşlerinize çok ihtiyacım var?
5 Görüş