Evleneceğiniz kişinin maddi geliri sizden az olursa onunla yine de evlenir miydiniz?

JustCoordinator
Evleneceğiniz kişinin maddi geliri sizden az olursa onunla yine de evlenir miydiniz?
Özellikle bu konuda kadınlar, kendinden az kazanan erkeklere karşı pek sıcak bakmıyorlar.

Evleneceğiniz kişinin maddi geliri sizden az olursa onunla yine de evlenir miydiniz? Sırf sizden düşük maaş alıyor diye onu ezer miydiniz?

Evleneceğiniz kişinin maddi geliri sizden az olursa onunla yine de evlenir miydiniz?