Sizce bu dostluk mu yoksa duygusal bir amaç mı?

Gizli Üye
herkese selamlar ilk kez buradayım çünkü karışık bir durum içindeyim fikirlerinizi merak ediyorum. 7 sene önce biriyle bir iş yerinde bizi sürekli yakıştırıp aramızı yapmaya çalışmışlardı. Artık söylene söylene bizde birşeyler hissetmeye başlayıp bir akşam yemeğe çıkmıştık. Sonra bu kişi benimle daha ileri gitmek istemediğini arkadaş olmak istediğini söyledi ve ortak arkadaşlarımıza benim çok hassas ve iyi biri olduğumu beni üzebileceğini düşündüğü için arkadaş kalmak istediğini söylemiş. tam 8 ay gayet dostça aynı yerde çalıştık. Derken ben ordan ayrıldım ve evlendim. Oda işini çokça büyütmüş bir ayağı fransa da bir ayağı burada. 2 ay önce Instagram da karşıma çıktı ekledim. 6 sene sonra ilk kez etkileşim yani bu. Yazdı halimi sordu evliliğimi sordu biraz şakalaştık yine güldürdün beni dedim sen hep gül çünkü çok güzel gülüyorsun dedi.. Sonra hakkımda bir şey söyledi sanki beni çok tanıyorsun da dedim bazı insanlar hissettirir dedi , eşin kızmazsa seninle birgün bir kahve içelim konuşacak çok şey var dedi. Bende olur dedim. 2 gün önce numara mi istedi verdim. Aradı bir iş teklifi sundu filan oysa işim var ve arayışım yok. Tüm bunlar dostça mi yoksa yıllar sonra denk gelmemiz eski yarım kalmış bir duygunun canlanması mi? Buluşmaya da iş teklifine de hayır diyeceğim zaten ancak ben çok merak ediyorum sizce o ne niyetle bunları yaptı. Bu arada bende ona sevgilin var mı hala yalnız mısın vs dedim ki 34 yaşında o, evet kimse yok öyle yaşıyorum iş güç dedi. Teşekkürler şimdiden yorumlar için
Sizce bu dostluk mu yoksa duygusal bir amaç mı?
7 Cevap