İlk aşkıma mesaj atmak istiyorum, sizce yazmalı mıyım?

Gizli Üye
3 yıl ilişkimiz oldu fakat çok fazla sorun yaşamıştık ve ayrılalı 5 yıl oldu, bu süreçte hiç konuşmadık fakat onunla ilgili hiçbir detayı unutmadım, unuttuğumu sanmama rağmen telefon numarası bile hala ezberimde ama ona aşık değilim, yeni bir ilişki istiyorum. Bir süre önce bir yayında gördüm, detay vermek istemiyorum ama kariyerine müzikle devam ediyormuş, dostça tebrik etmeyi çok istemiştim, hiçbir beklenti olmadan ama hayatında biri varsa o kişi rahatsız olabilir ya da benimle konuşmak istemeyebilir diye yazmaya çekiniyorum. Sizce ne yapmalıyım?
Güncellemeler
1 yıl
Çok Süper bir soru sormuşsun, sorun artık vitrinde! Şimdi sorunu daha çok üye görecek. Üstelik, 4 Xper daha kazandın! Tebrikler! İlk aşkıma mesaj atmak istiyorum, sizce yazmalı mıyım?
İlk aşkıma mesaj atmak istiyorum, sizce yazmalı mıyım?