Av bir arkadasim bana kadnların tehdit şantaj edildigi olaylarini anlatıyor siz ne kadar dikkat ediyorsunuz ilişki yaşadığınız ins?

Gizli Üye
Kadınların çoğu internette tanıştığı erkeklere bı sure sonra güvenip ilişki yaşıyor sonra sevildiğini düşünüp güveniyor evine gidiyor görüntüsü alınıyor karşı tarafın başka arkadaşlarıyla olmaya zorlanıyor sonu ya olum intihar ya da savcılıkta bitiyor ben bunları çok sık duyuyorum av arkadaslarimdan başınıza geldi mi veya ne kadar dikkat ediyor sunuz?
Güncellemeler
1 yıl
Yaşayan tanık olan var mı arkadaşlar
Av bir arkadasim bana kadnların tehdit şantaj edildigi olaylarini anlatıyor siz ne kadar dikkat ediyorsunuz ilişki yaşadığınız ins?