Sevgilim benden soğudu mu? Hayatında başkası var da o yüzden mi böyle davranıyor?

Gizli Üye
Bir kaç gündür pek sık konuşamıyoruz, arıyorum meşgule atıyor ve sürekli çalışıyor. Ama ben artık sıkıldım çalışmadığı zamanlarda bile hep arkadaşlarıyla içmeye gidiyor, arıyorum arkadaşları açıp bugün çok içti istifra etti uyuyor diyorlar. Ertesi gün sen nerdeydin dedğim zaman bana karışma beni sıkma gibi cevaplar veriyor.

Onu seviyorum ve ona bir sürü sürpriz düşünüyorum ama o bana mesaj bile atmıyor. Yeri geldiğinde bana hiç beklemediğim sürprizler yapıyor ama ayda yılda bir :S Telefonunu alıp bakmak istediğim zaman kızıyor yanına gitmek istediğimde sürekli kavga edecek bir şeyler buluyor.

Bugün beni aradı napıyorsun ne ediyorsun falan konuştuk öyle evden çıkma yoksa bacaklarını kırarım dedi ne şimdi bu :S Yaptıklarından hiçbir şey anlamıyorum ve artık sıkıldım. Her zaman beni sevdiğini söylüyor ama bilmiyorum seven insan bu kadar ilgisiz davranamaz ki :S Yani anlayacağınız kafam bayağı karıştı ve acil düşüncelerinize ihtiyacım var :S
Sevgilim benden soğudu mu? Hayatında başkası var da o yüzden mi böyle davranıyor?