Uzak mesafe ilişkisiyiz, sevgilimin ailesi görüşmemizi istemiyor. Nasıl düzeltebilirim bunu?

Nihallbahar
Merhaba arkadaşlar bi konu hakkında görüşlerinizi almak istiyorum 2 senelik ilişkim benim ilk sevgilim onunda ilk sevgilisi benim biz ikimizde birbirimizi tanımdan önce nasip diye birbirimizi beklemişiz Allah bizi karşılaştırdı çok düzgün biri birbirimizi çok seviyoruz çok iyi anlaşıyoruz aramızda hiç sorun yok birbirimize iyi geliyoruz şifa oluyoruz ama ailesinin Pek gönlü yok uzak mesafe ilişkisi ben Aydındayım o Bursa’da tüm mesafelere rağmen birbirimizi bırakmadık yanında olduk ama ailesi bizi görüştürmüyor sürekli bu konunun kavgası yaşanıyor sevgili olmanıza bişey demiyoruz diyorlar ama görüşmeye karşılar 1 sene kadar görüşemedik ailesi yüzünden 2 ayda bir kere gelmesine bile çok sık buluşuyorsunuz diyolarlar neden böyle yapıyorlar anlamıyoruz Allah rızası için görüşlerinizi yazın sürekli bizim önümüze taş koyuyorlar bunu yapmalarını gerektirecek hiç bir sebep yok
Güncellemeler:
1 ay
Üniversitesi de tanıştık Sosyal medyada değil
Uzak mesafe ilişkisiyiz, sevgilimin ailesi görüşmemizi istemiyor. Nasıl düzeltebilirim bunu?
5
5
Görüşünü yaz