Aldatildim cok mutsuzum?

Gizli Üye
arkadaslar merhaba 26 yasindayim 5 senedir evliyim ve 1 yasinda bir kizimiz var iliskimiz ilk yillarda cok iyi gidiyordu ama son 1 yilda tartismalarimiz artti anlamsiz sebeplerden konuyu hep bosanmaya getiriyordu ama yinede devam ettik 4 aydir iliskimiz duzeldi ama eve gec geliyordu mesaiye kaldigini soyluyordu is gezisi diyip 3 gun eve gelmedigi oluyordu onun yine is gezisinde oldugu bir gun evi temizlerken bir not buldum "bu benden sana gece kesinlikle bunu giy" notu gorur gormez elim ayagim bosaldi gercekten ne yapacagimi sasirdim o an ama sakin kalmaya calistim bu aksam eve gelecekti saatlerce oyle bombos oturdum aksam 9 da kapi caldi eve geldi ne bir sarilma ne bir sey elinde sadece bir cicek al bu sana ben yorgum dedi yatti gunler boyle gecti 2 hafta sonra dusa girdiginde telefonu caldi "muzahfer" diye biri ariyordu onemlidir diye actim ama ses vermedim bir kadin sesi alo alo askim orada misin diye bir kac kez seslendi ses o kadar tanidikti ki goz yaslarimi tutamadim o ses yakin arkadasim sedanin sesiydi... nikah sahidimiz olan.
sakin kalmaya devam ettim ve bir bildirim "aksam bizim evde bekliyorum" mesaji acmadim ve oturdum dustan cikmasini bekledim telefonu aldi mesaji gordu ve hay allah sirkete acil gitmem lazim dosyalari doldurmayi unutmusum bekleme bu aksam gelmem is uzun dedi aglamamak icin tuttim kendimi git tabi hayatim dedim 15 dk ya kosarcasina cikti istekli teke her meyse ben de bi yarim saat sonra o eve gittim sedanin kapiyi acmasiyla iceri daldim iceri girmemle esimin ciril ciplak koltukta oldugunu gordum birden toparlandi uzerini giydi ben hic bir sey soylemeden ciktim gittim 1 haftadir ariyor kapiya geliyor acmiyorum bosanmak istiyorum ama kizim daha cok kucuk ne yapicam bilmiyorum ama akil verin diye uzunca anlattim ne olur yardimci olun...
Aldatildim cok mutsuzum?
18
5
Görüşünü yaz