Merhaba size birsey danismam gerek?

Gizli Üye
Kusura bakma turkcem iyi degilse hollandada yasiyorum ama turkiyeden bir olay yasadim. Beni cok stresse soktu
Dun kan aldirdim ve sonuc kotu gozukuyor yani hala atlatamadim. Yasamak istemiyorum hatta bile. Kürt sevdigim vardi evli cikti adimi cikartti sorun su bitiremiyorum cunku kimse beni istemiyor ordan ve benim hayalim turkiyeden evlenmekti yani hayatimi kararttii kimle cikmak istesem onu taniyor o yuzden ondan da gidemiyorum adimi lekeledigi icin lutfen bana bska yerden bul demeyin ailem orada ordan bulmak istiyorum orayi seviyorum. Artik dayanamiyorum cikis yol da bulamiyorum adam bana kacalim da diyor surekli? Yardimci olur musunuz? 😣😣😣😣😣
Merhaba size birsey danismam gerek?