Sevgilim beni para için mi istiyor?

Gizli Üye
Evet eski sorularimdan biliyorsunuz sevgilim türkiyede yasiyor, ve dolar da yükseliyor gittikce.. sevgilimle 3 ay beraberiz ve bazen Onu deniyorum. Sevgilimin borclari oldugu halde benden simdiye kadar bir kurus Bile istemedi Ben kac kere teklif Bile ettim Eger yardim edebilcek ya da kapanmasi gereken borcu varsa öderim diye. Bana söyledi ki :“düsünmen Bile yeterli Sagol ama Ben seni maddiyet icin sevmedim „ sözlerine inaniyorum ama fikri ya baskaysa? Ya o sözleriyle önce Benim güvenimi kazanmaya calisiyorsa?… Nasil Daha iyi deniyebilirim Onu? Yani konu ciddiyete Bile gitti ailesini taniyorum, iliskiye girdik herseyi yaptik… evlenmek de istiyor. Ama ben Fake bir ask istemiyorum korkuyorum sadece para Icin istiyor diye….
Güncellemeler
+1 yıl
Niye korkuyorum diye soruyorsaniz ve bu güvensizlik nerden geliyor diye: Eskiden Bende Öyle bir Olay yasandi eski sevgilimin tüm borclarini kapatmistim ve kendi aylik maasimi Onun hesabina baglamistim sonra ablasindan dolayi gercegi ögrendim ve ayrildim ondan
Güncellemeler
+1 yıl
Ve soranlara - Hayir: zengin degilim 😅 normal maas aliyorum yani liraya cevirirsek 30.000-40.000 tl arasinda (Euro olarak benim meslegime normal iyi bir maas) Bunun zenginlikle alakasi yok..
Sevgilim beni para için mi istiyor?