Kız arkadaşım evli (boşanma sürecinde) ve bir çocuklu çıktı?

thptptpt
Selam başlıkta belirttiğim gibi bir durum içerisindeyim.
Yaklaşık 8 ay önce tanıştığım farklı şehirde olan kız arkadaşım ile ilişkinin 1. Ayında buluşup daha sonra sürekli gel gitler ile görüşüyorduk.
İlişkinin 4. Ayı beraber kaldık , duştan çıkıp yatağa girdiğimde birlikte olduk kan bile geldi fakat ben bu konuda daha öncesinden tecrübeli olduğum için kanın kokusundan şüphelenip. Aynı dakika yatakta sorduğumda baya bozuldu ve bana çeşitli işte kanın kokusu kötü olabilir vs. Makale gibi Şeyler attı yani beni kendine inandırdı sanıyordu.
Ben tecrübelerimden dolayı düşünüyor ve bir sıkıntı olduğunun farkına varıyordum ama yediremediğimden konuyu kapattım belkide bırakacağımı düşündüğü için korktu dedim.
Her neyse bu süreçte ailemle tanıştı sürekli gelip gittik bende bazı arkadaşları ve ailesinden annesiyle falan uzunda olmasa telefon görüşmeleri yaptım. Nişanlanıp nişan attığını söylüyordu başından beri hatta adını bile söylüyordu bakıyordum gerçektende nişanlılıkla alakalı şeylerini buluyor evlilikle alakalı hiç bir şeyi göremiyordum. Fotoğraf vs.
Ben eski polis memuruyum ve hislerim kuvvetlidir hep içimde bir sıkıntı vardı bir gün yiğenlerinin fotoğrafını attı 3 yaşında olduğunu söylediği yiğeni kendisine çok benziyordu orada ulan acaba mı dedim.
onada sordum sana çok benziyor ya diye hıı evet benzetiyorlar dedi.
şimdi geleyim olaya Ben biletlerde falan kızlık soy adıyla defalarca biletini gördüm uçak bileti vs. Yani isim konusunda şüpheleneceğim hiç bir şey yoktu
Dün beraberken bir arkadaşı aradı annemdeyim diye bir gafta bulundu.
Ben hemen şüpheyi kenara koydum annemdeyim ne ya başka evde yaşıyormuş gibi dedim ve akşam araştırmaya başladım TC si üzerinden sorgulama yaptım ve soy adının bana bahsettiği eski nişanlısının soy adı olduğunu öğrendim işin garibi şu ki bu çocuk kız arkadaşımı rahatsız ediyor hatta bir ara bana bile mesaj atarak peşini bırakmamı benim yüzümden onunla barışmadığını söylüyordu. Neyse konu doğrusu yalanı bilmiyorum artık bu * nişanlılık evresinde kızla oturacakları evi düzenlerken kızı kıstırıyor ve zorla beraber oluyor kız bundan öncesi defalarca sorun yaşayıp nişanı atmak istediğinden bu sorunu çözmek istiyor arkadaş. Komşular sesi duyuyor aileler meseleyi öğreniyor ve kargaşa çıkıyor fakat kız bir süre sonra hamile olduğunu öğreniyor ve evlenmek zorunda kalıyorlar. Daha sonra çocuk eve doğru düzgün gelmiyor ve kız aldatıldığını öğrenip çocuğuda bir türlü içi kabullenip sevemediği için bırakıp annesinin evine dönüyor. Yaklaşık 1.5 senedir de bu şekilde yaşıyorlar boşanma neden olmuyor çocuk kızın adına olan malları almak istiyor. Bu yüzden dava uzuyor ve üç yaşında bir çocuk var ortada kız dünden beri yalvarıyor telafi edeceğini bunların sorun olmayacağını elinden gelen herşeyi yapacağını söylüyor bir şans daha istiyor sizce ne yapmalıyım.
Bende bu kadını sevdim ve bağlandım durum mudur fikirleri bekliyorum
Kız arkadaşım evli (boşanma sürecinde) ve bir çocuklu çıktı?
2
4
Görüşünü yaz