Sürekli kötü söz, hakaret ve küfür eden erkek evlenince döver mi?

brokenheartede
Eski sevgilimle yollarımızı ayıralı neredeyse 1 ay olacak. İlişkimiz 14 aylıkken ondan bana karşı yoğun hakaret ve küfür etmesi sebebiyle ayrıldım. Sonra çok pişman oldu ve 2 ay kadar peşimden koştu yalvardı. Ayrılığı kabullenmedi. Değiştiğine ikna oldum ve tekrar denemeye başladık. Barıştıktan 1 ay sonra tekrar nankör, yalancı ya da basit, gevşek gibi söylemlere başladı. Benden ayrılıp sonra ona yalvararak sürekli aramızı düzelttiğim bir ilişki halini aldı. Sonunda tekrar benden ayrıldı küfürler ederek ve bu sefer yalvaracak gücüm kalmayınca kabullendim. Yoluma baktım, onu engelledim. Böyle olunca da bana sadakatsiz, karaktersiz ve birçok söylemde bulundu. Beni istemediğini söylüyordu fakat nefret mesajları atmaya devam ediyordu. Bir şekilde ben de rest çekince bitebildi. Fakat onu gerçekten seviyordum ve ilişki için çabalıyordum. Bu adam dışardan melek gibi görünen, kimseye kabalık etmeyen biri. Bana sadece bunları yapabiliyordu. Sizce evlenseydim daha kötüleri başıma gelir miydi? Beni itmek dışında bana vurmadı.
Sürekli kötü söz, hakaret ve küfür eden erkek evlenince döver mi?
5
6
Görüşünü yaz