Gidince biter mi her şey, gitmek duyguları bitirir mi?

Affedilmeyen u
Gidince biter mi her şey, gitmek duyguları bitirir mi?
Gitmekle bitiyor mu her şey..
bütün anılar bir anda siliniyor mu yani
Bir anda sıfırlanıyor mu beyin
ya kalp içinden kusuyor mu sevgiyi..
Güzel günler bir anda yok mu oluyor
Şimdi gittim diyelim senden bizden
Her şey bitecek mi
bu hissettiğim acı ve yetersizlik hissi
gerçekten son mu bulacak yani?

İnsan bazen gitmesi gerekir yani hayatındaki insandan gitmesi lazımdır çünkü artık olmuyordur yetemiyordur mutlu edemiyordur ve mutlu olamıyordur bu çıkmazın yanında duyguları yüzünden kalmak istese de kalamıyordur..

Lakin gitmeye karar verse gitse mesela yani siz gittiniz diyelim her şey bir anda bitiyor mu yani? duygular bitiyor mu ya da duygular bittiği an mı gidiyorsunuz? gitmek her şeyi bitirir mi sizce?
#DengesizBirAdam
Gidince biter mi her şey, gitmek duyguları bitirir mi?