Erkek arkadaşımla buluştuğumda sürekli hesabı bir şekilde ben ödüyorum. Bunu ona nasıl söylerim?

Gizli Üye
4yıldır çıkıyoruz. Ben öğrenciyim o çalışıyor ama maddi imkanlara bakılcak olursa bizim durumumuz daha iyi. Ama onun parası yok diye çok lüks yerlere gidelim vs demiyorum açsam yemek bile yemiyorum sırf parayı düşünür sıkıntıya girer diye ama kendisi sürekli oraya gidelim şunu yapalım diyor ee yapıyoruz ama sürekli ben ödüyorum. Ben tek o ödesin taraftarı da asla değilim ortak ödeyelim istiyorum ama ben öğrenciyken bu kadar da düşüncesiz olunmaz ya. Birlikte ödüyorsakta ben 5 öderim o 1 . Geçen gün İnternetten yemek sipariş verdik bana dediki sen kartından çek ben sana nakit veriyim yedik falan sonra kesene bereket dedi vermedi bile şu an nerdeyse hiç param kalmadı yüzüne karşı açık bir şekilde de söylemek istemiyorum inceden şakayla karışık bu durumu nasıl izah edebilirim?
Erkek arkadaşımla buluştuğumda sürekli hesabı bir şekilde ben ödüyorum. Bunu ona nasıl söylerim?