İnsandan ayırt edilemeyecek gelişmişlikte robotlar üretilebilse, robot sevgili satın alır mıydınız?

Gizli Üye
İnsandan ayırt edilemeyecek gelişmişlikte robotlar üretilebilse, robot sevgili satın alır mıydınız?
Böyle bir teknolojinin var olmasını ister miydiniz, ve varolsa bu şekilde robot erkek arkadaş ya da kız arkadaş sahibi olmak ister miydiniz?

Düşünsenize her şeyi istediğiniz gibi, kavga yok, sorumluluk yok, terk edilme endişesi korkusu yok...
Evet
Hayır
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
İnsandan ayırt edilemeyecek gelişmişlikte robotlar üretilebilse, robot sevgili satın alır mıydınız?