Nişanlımin dediği ağır laflar ve sonrası?

derya066
Dün buluştuk baya tartıştık konu ben biyere gitmek istedim ilk defa şuraya gidelim orada oturup eğlenelim diye ısrar ettim bana yok dedi bende tamam dedim sonra surda fotoğraf cekinelim anımız olsun dedim yok dedi bende sinirlendim neden herşeye yok diyorsun dedim oda uğraşmak istemedim dedi konu büyüdü bana istediğini verirsem seviyorsun vermezsem gidiyorsun menfaat senin aşkın dedi bende senden şu zamana kadar maddi manevi ne istedim üç yıldır birlikteyiz senden tek kuruş istedim mi hayır biyere gitmek istedim mi hayır nişanlandik eğlenelim diye biyerlere gidelim diye soylendim sadece ne menfaatinden bahsediyorsun dedim beni haketmiyorsun dedi yine her tartismada olduğu gibi ağır lafları bana söyleyip gitti ben üç yıldır sevdiğim insanı taniyamiyorum artık hicbisey yapmadığım halde menfaatci lafıni yedim. İlk kez dışarda şunu yapalım şunu edelim dedim hatta bazen yemeğe götürmedi anlayışla karşiladim belki parası yoktur diye çoğu zaman sustum kendim versem ayıp olur diye düşündüm teklif ettim aç değilim dedi ve tüm bu yaşananlardan sonra ben bu lafları yedim ne yapcagimi bilmiyorum her tartismada çok yoruldum artık taniyamiyorum.
Nişanlımin dediği ağır laflar ve sonrası?
5
2
Görüşünü yaz