Çocuğum olamayacak?

Gizli Üye
Geçen sene stres ve üzüntü kaynaklı bir düşük yaptım. Sebebi eşimdi, ailem yüzünden kaçarak evlendik. Üvey babam bana işkence yapardı. En son beni döverken eşim aldı o adamın elinden. Seni bırakmam diyerek yanımda durdu ve evlendik. Ancak yaşım çok genç, bir sürü sorun yaşadık. Eşimin ailesiyle yaşadık bir süre çok sıkıntılı zamanlardı ve düşük yaptım. Düşük sonrası yapılan kürtajda rahim yapışması oluşmuş. Doktor müdahale edip yapışıklığı açtı. Tekrar kontrole gittiğimde tekrar yapıştığını gördük ancak eşim askerde olduğu için kendi imkanlarımla hem ona destek olup hem ameliyatı tekrar karşılayamadım ve doktor çok büyük olasılıkla bi daha çocuğum olamayacağını söyledi. Eşime bunu anlatamadım, askerde yük olsun istemedim ama askerden döndükten sonra aşırı alkol alıp benden uzaklaştı. İki yabancı gibi yaşadık bir ay. Bu sürecin sonunda da evi terk edip ailesinin yanına yerleşti. Şimdi ne ailem var, ne param. Üstüne çocuğum olamayacak. Çok kötüyüm, çıkış bulamıyorum. Durumu anlattım eşime , boşanmaktan vazgeçmek istemiyor, hep yanındayım dedi ancak ne arıyor ne soruyor. Ben aradığımda işim var diyip kapatıyor.
Güncellemeler:
1 ay
Anneme, öz babama, kardeşlerime çok kızgınım. Annem bi gün yanımda durmadı. Babam terk edip gitti. Kardeşlerim hiç yanımda olmadı. Sevgisine sığındığım son insan da beni bir hiç uğruna terk etti. Bi markette çalışıyorum, aldığım para kirama ancak yetiyor. Kimsem yok, ek iş yok. Her şeyi denedim. Askerde son anına kadar destek olup beklediğim adam, alkol uğruna terk etti beni. Ne denir ne yapılır, yazık
Çocuğum olamayacak?
8
3
Görüşünü yaz