Mantık evliliği nasıl yapabilirim?

Gizli Üye
Arkadaşlar mantık ama konu maddiyat değil. Maddi durumum zaten iyi. Ben şimdi şöyle, hayatımda 1 kişiye gerçekten deli divane aşık oldum. Ondan yıllar sonra bir kişi daha tüm herkesten gözüme farklı gelmeye başladı. Konuşmasından, zihninden, sempatikliğinden vs etkilendim bayağı. Ve cok pozitif hisler beslemeye başladım. Ama sonra yanında bi kizla gereginden fazla samimi gordum ve soğudum. Ona olan tüm hislerim bi anda yok oldu. Bi insana aşık olmak muhteşem bir duygu. Hayatini degistiriyor o hissiyat resmen. Ama ayni zamanda kiskanmakta berbat bir duygu. Ben de simdi yanimda surekli gezebilecegim anilar paylasabilecegim ama asik olmayacagim sadece kisisel olarak sevip yaninda eglenebilecegim bi erkek ariyorum. Baska kizlarla gorusse bile kiskanmicam yani daha cok hayat arkadasi gibi. Mantik evliligi derken evlilige daha var ama evlenirsemde boyle bi erkekle evlenmek istiyom. Ne o bana kariscak ne ben ona biz ikimiz birbirimize deger verip cok iyi dost olucaz, gezicez tozucaz vs. Ask beni yipratir lan. Haksiz miyim?
Nerden bulabilirim boyle erkekleri?
Mantık evliliği nasıl yapabilirim?
9
0
Görüşünü yaz