Arkadaslar merhabalar kız arkadaşımdan sizce ayrılmalı mıyım?

Aras_657
5 aydır konuşuyoruz arkadaşlar bir kere bile tartismadik çok anlayışlı çok iyi bir insan ilk kez geçen gün buluştuk uzak mesafe olduğu için fakat ben hiç bir şey hissedemedim çok denedim çabaladım fakat duygusal olarak hiç bir şey yok bende sizce ayrılmam doğru olur mu dipnot karşı taraf beni seviyor nasıl yaparım bilmiyorum
Arkadaslar merhabalar kız arkadaşımdan sizce ayrılmalı mıyım?