Eşimin dışarıya çıkmasına izin vermiuyorum diye yobaz mı oluyorum?

Gizli Üye
Eşimle 8 yıldır evliyiz 3 çocuğumuz var ve eşim hamile ilk evlendiğimiz zaman onunla bu konuyu konuşmuştuk o da kabul etmişti. Bensiz avm tarzı yerlere gitmesine izin vermem akraba ziyaretine de gidecek olursa ben onu arabayla oraya bırakırım. Ama son günlerde kız kardeşiyle beraber avmye gitmeye çalışıyor ben de kabul etmediğim için balzdızım bugün beni aradı terbiyesizce konuştu yobaz filan dedi kız olmasaydı ona haddini bildirecektim ve asıl benim zoruma giden eşimin pasif kalması kız kardeşinin benle o şekil konuşmasına nasıl izin veriyor? Ben eşimin ve çocuklarımın güvenliğini düşünüyorum ne var bunda yani
Eşimin dışarıya çıkmasına izin vermiuyorum diye yobaz mı oluyorum?